Haber

Yüzebilen Aston Martin AM37

Aston Martin ve Quintessence Yachts, beraber geliştirdikleri AM37 adlı tekneyi Milano Tasarım Haftası’nda tanıtmayı planladıklarını duyurdu.

Aston Martin’le özdeşleşen performans ve tasarımı denize indirmeyi amaçlayan AM37, senelerce devam eden bir çalışmanın ürünü. İki taraf da teknenin detaylarını gizli saklı tutsa da, AM37’nin kusursuz bir tasarım, mühendislik, performans ve konfor dengesiyle denizcilik ve otomotiv dünyasını birleştireceği belirtiliyor.

Aston Martin AM37

Olayın pazarlama boyutunu göz ardı ederek yalnızca ortaya çıkan ürüne baktığımızda AM37’nin metal bilgileri, geniş ön camı ve genel çizgisiyle hakikaten alımlı bir tasarıma haiz bulunduğunu görüyoruz. Teknenin güvertesi için malzeme olarak tik ağacı seçilmiş. Bunun yanında AM37 marinada park halindeyken teknenin içini korumuş olan elektrikli bir kapak da dikkat çeken detaylar içinde.

Teknenin içinde de lüks algısı en üst seviyede devam ediyor. Deri koltuklar, karbon fiber trim ve Aston Martin’den esinlenerek tasarlanmış dümen, ilk bakışta göze çarpan detaylar içinde. Bunların yanında dijital gösterge paneli, gelişmiş bir multimedya sistemi ve vites kolu görünümü verilmiş bir gaz kolu da iç mekandaki lüks tasarımı tamamlıyor.

Aston Martin Kreatif Direktörü Marek Reichman AM37 ile ilgili açıklamasında; “Aston Martin’in en mühim özelliği olan tasarım dilini AM37’ye aktardık. Bu yeni sürat teknesi, lüks ve teknik materyallerin ideal kombinasyonunu temsil ederken kuvvetli fakat abartısız bir ürün ortaya koyuyor.” dedi.

Comments
To Top
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!