Haber

Volvo Concept Estate

Volvo Concept Estate

Volvo Concept Estate

Geleceğin Volvo’su Cenevre’de sahneye çıkıyor. Yeni konsept station ruhlu bir coupe ve geleceğin İsveçlilerine ışık tutuyor.

Volvo’nun geleceğe ışık tutan modeli Concept Estate, kendini gösterdi. Concept Coupe modelinin “shooting brake” versiyonu olarak adlandırılan otomobil, 84’üncü Cenevre Otomobil Fuarı’nda sahneye çıkıyor.
T şeklinde gündüz farlarına haiz Concept Estate, etkisinde bırakan bir ön tasarıma haiz. Çarpıcı alaşım jantları, şık bagaj kapağı ve çift egzoz çıkışı otomobilin dikkat çeken öteki unsurları içinde.

Heybetli tasarım, dış mekan kadar iç mekanda da göze çarpıyor. İnce düşünülmüş işçilik, şık deri döşeme ile vurgulanmış. Gri ahşap kaplama ve oldukca sayıda metalik aksan gene Concept Estate’nin tasarımının mühim detaylarından. Otomobilde teknoloji de unutulmamış. Concept Estate’de dijital gösterge paneli ve orta konsola konumlandırılmış büyük bir multimedya ekranı bulunuyor. Ek olarak gene aracın sportif detaylarına vurgu meydana getiren üç kollu direksiyon simidi ve turuncu renkte güvenlik kemerleri dikkat çekiyor.

Comments
To Top
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!