Haber

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Toyota ProAce Van

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Toyota ProAce Van

Toyota’nın ürüm gamına katılacak olan yeni Proace Van hafif ticari otomobil pazarına yeni bir nefes getirmeye hazırlanıyor. Japon marka, yeni Proace Van’ın dünya lansmanını 26 – 28 Nisan içinde Birmingham Ticari Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirecek. 2016’da Avrupa’da 2.2 milyon tane olması beklenen hafifçe ticari pazarında, Proace de her beklentiyi karşılayan özellikleri ve geniş ürün yelpazesiyle mühim bir hisse almayı hedefliyor. Panelvan ve Kombi Van beden tipi alternatifleriyle sunulacak olan Toyota Proace, 2.9 ve 3.2 metre aks aralıklarına mevcut. Kompakt, orta ve uzun olmak suretiyle üç değişik boy seçeneğine mevcut olan aracın uzunluğu 4.6 metre ila 5.3 metre içinde değişebiliyor.

Toyota Proace Van (2016)

Toyota Proace’in 4.6 metrelik versiyonu kompakt yapısına karşın sunmuş olduğu yükleme kapasitesi ile orta derslik seviyesinde performans sağlıyor. Proace’in değişik ve ergonomik özellikleri içinde, otomatik oluşturulan sağ ve sol sürgülü kapıları, otomatik şanzıman, önde üçlü koltuk konfigürasyonu, ön yolcu koltuğunun katlanmasıyla maksimum yükleme uzunluğunu ve kapasitesini daha da artıran yeni Smart Cargo sistemi içeriyor. Araçta 95 beygirden 180 beygire kadar beş değişik diesel motor ve manuel ile multimode otomatik şanzıman seçenekleri sunuluyor. Motor seçenekleri içinde 1.6 litre ve 2.0 litre diesel üniteler yer ediniyor. Proace start/stop sistemleriyle beraber sınıfının en iyi CO2 emisyon değerlerini hedefliyor.

Yeni Proace’in güvenlik standartları açısından da Toyota’dan beklendiği şeklinde yüksek seviyesiyle dikkat çekiyor. Toyota Proace güvenlik özellikleriyle EuroNCAP çarpışma testinden beş yıldız almayı başardı. Toyota’nın hafif ticari otomobil segmentinde sunmuş olacağı ferah ve geniş boyutlara sahiptir yeni modeli, Türkiye’de senenin son çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.

Comments
To Top
error: İçerik korunmaktadır - kopyalanamaz !!